23.3.2013 - Kralupští Supi x Karlovy Vary - 6:4

Kralupští Supi - 6 gólů
David Lošťák - Lukáš Čulen, Jindřich Pytela, Josef Piskač, David Šafrata - Martin Kunšta, Jan Kravec, Jan Havlík, Lukáš Hroník, Ondřej Lípa, Lukáš Košner

Zhodnocení zápasu ze střídačky (Pavel Špaček):
Jak jsme se všichni shodli, naši přátelé z Varů hráli lépe než doma v předchozím našem vzájemném zápase. Hrál se rychlý hokej. My jsme šli v první třetině do dvoubrankového vedení, ale hosté se nevzdávali a do konce třetiny stačili dvěma slepenými góly skóre vyrovnat. Ve druhé třetině Supi zabrali a opět odskočili o 2 góly. Šance hostů v této části hry pochytal výborný David Lošťák. Když domácí v úvodu poslední třetiny zvýšili svůj náskok na 5 : 2, zdálo se, že žádné drama nebude, ale opak byl pravdou. Hosté nejprve snížili z přísně nařízeného trestného střílení a pak snížili až na 5 : 4. V závěru však o vítězství domácích definitivně rozhodl Lukáš Hroník. Kluci hráli zodpovědně odzadu. Je skvělé, přestože jsme hráli 3 oslabení, že jsme v nich neinkasovali. Naopak jednu branku jsme v oslabení vstřelili. Dobře zachytali i brankáři - oba.

Třetiny: 2 : 2, 2 : 0, 2 : 2
Průběh utkání: 2 : 0, 2 : 2, 5 : 2, 5 : 4, 6 : 4.
Branky domácích: 2 x Hroník, 2 x J.Havlík, Kravec, Lípa
Rozhodčí: Vojta Koubík